Док-станція для підземного паркування
Повне використання підземного простору, відсутність сталевої конструкції над землею. Платформи з оцинкованих хвилястих пластин, холодний вигин та висока стійкість до тиску та вологості. Безпосередньо паркуйте чи забирайте автомобіль на будь-якому рівні самостійно.
Характеристики підземного паркування:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Режим підйому | Ланцюг |
| Напруга | 220В |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Привідний тип | електричний двигун |
| Пристрій безпеки | кінцевий вимикач, зовнішній вигляд |
| Транспортне навантаження | 2500 кг |
| Режим паркування | 1 на землі, 1 на землі |
| Паркувальні шари | 2 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | GG Lifters |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 серпня 2026