Підйомник для автомайстерні
Унікальна конструкція забезпечує безперебійну та безпечну роботу обладнання. Це обладнання можна використовувати у різних автомайстернях, гаражах, автомобільних виставкових залах, автостоянках, домашньому використанні.
Характеристики гідравлічного підйомника:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Висота підйому | 1960 мм |
| Вантажопідйомність | 4500 кг |
| Вага брутто | 900 кг |
| Режим водіння | Гідравлічний привід |
| Загальна висота | 3860 мм |
| Загальна ширина | 3670 мм |
| Розмір | 4100х540х1088 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | GG Lifters |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 серпня 2026