Пакувальна машина Haizhou Packing DZ-260
Настільна вакуумна пакувальна машина DZ-260 підходить для упаковки предметів невеликого розміру. Продукти після упаковки захищені від вогкості, появи плісняви, комах та мають більш тривалий термін зберігання.
Характеристики машини для пакування:
| Напруга | 220 В змінного струму/50 Гц, 110 В/60 Гц |
|---|---|
| Потужність вакуумного насоса | 370 Вт |
| Ущільнювальна здатність | 200 Вт |
| Граничний вакуумний тиск | 1 кПа |
| Кількість ущільнювальних планок для кожної камери | 1 |
| Розмір камери ДхШхВ | 385х380х75 мм |
| Довжина ущільнення | 260 мм |
| Ширина ущільнення | 8/10 мм |
| Продуктивність вакуумного насоса | 20м³/год |
| Матеріал вакуумної камери | Нержавіюча сталь |
| Розмір машини ДхШхВ | 480х330х360 мм |
| Вага нетто | 35 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| бренд | Haizhou Packing |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 19 серпня 2026