
Ручна машина для пакування харчових продуктів Haizhou Packing BE-V
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: BE-V
Відправка з 19 серпня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пакувальна машина Haizhou Packing BE-V
Напівавтоматичні трейсилери підходять для упаковки харчових продуктів, медичної та фармацевтичної продукції, промислових та споживчих товарів. Вони застосовні для лотків/коробок готових до заповнення та запечатування. Запечатують лотки, виготовлені з різних матеріалів, таких як пластик, алюміній та спінені матеріали, а також велика різноманітність покривних плівок. Підходять для пакування невеликих партій.
Характеристики машини для пакування:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Ширина верхньої плівки | 360 мм |
| Розмір запечатувальної камери | 360х460 мм |
| Швидкість упаковки | 800-1000 шт./год |
| Електроживлення | 380 В/50 Гц |
| Потужність | 6 кВт |
| Розміри | 1000х1200х1800 мм |
| Вага | 1400 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Haizhou Packing |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

