Пакувальна машина Haizhou Packing LZ520
Устаткування складається з двох типів робочої камери: камери термоформування та камери термозварювання. Матеріалами упаковки є алюмінієва фольга або різні плівки: прозорі або непрозорі, з печаткою або без друку, гнучкі або тверді. Вони стануть м'якими і приймуть форму матриці під впливом нагрівання та тиску повітря (позитивного та негативного) у формувальній камері, в деяких випадках процесу формування допоможе допоміжна форма (заглушка).
Характеристики машини для пакування:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Ширина верхньої плівки | 496 мм |
| Ширина нижньої плівки | 522 мм |
| Розміри камери | 500х(200-600) мм |
| Максимальна глибина формування | 80 мм |
| Виробнича потужність | 2400-18000 шт/год |
| Вакуум | ≤200 Па |
| Стиснене повітря | ≥0,6 МПа |
| Охолоджувальна вода | ≥0,15 МПа |
| Джерело живлення | 380 В/50 Гц |
| Потужність | 14 кВт |
| Параметри | 8000х1000х1800 мм |
| Маса | 2800 кг |
| Швидкість відкачування | 300 м³/год |
| Робоча швидкість | 4-5 кроків/хв |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Haizhou Packing |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Стан | Нове |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 19 серпня 2026