
Автоматична машина для розливу у пляшки Haizhou Packing HZGG500-2/4/6/8D
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: HZGG500-2/4/6/8D
Відправка з 15 вересня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина для розливу рідини в пляшки Haizhou Packing HZGG500-2/4/6/8D
Автоматична машина для наповнення рідиною в основному використовується для таких продуктів як мед, миючі засоби, олія, вода і таке інше. Він широко використовується для харчових продуктів, хімікатів щоденного використання тощо.
Характеристики машини для розливу рідини:
| Напруга | 220/380 В, 50–60 Гц |
|---|---|
| Тиск повітря | 0,6-0,8 МПа |
| Швидкість наповнення | 2500-3000 |
| Точність заповнення | ±0,5% |
| Довжина конвеєра | 4 м |
| Розмір бункера | 900х500х1620 мм/135 л |
| Розмір машини | 4000х1100х1950 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Haizhou Packing |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

