Універсальний культиватор від Agrimet (Польща)
Модель може використовуватися для різних цілей, включаючи післяжнивну обробку стерні, змішування гною, а також виконання глибокої інтенсивної обробки без необхідності оранки. Його максимальна робоча глибина сягає 35 сантиметрів. Завдяки оптимальному куту атаки зубів і профілю відвалу забезпечується ефективне обробіток ґрунту при мінімальному опорі і, отже, знижується витрата палива. Кут зубів дозволяє використовувати культиватор навіть у найскладніших умовах. Незалежно регульовані диски, що вирівнюють, і каток дозволяють точно підготувати грунт до посіву. Крім того, культиватор Культватор виготовлений з високоякісної сталі та не вимагає обслуговування завдяки відсутності точок мастила у його конструкції.
Характеристики:
| Робоча ширина | 4 м |
| Транспортна ширина | 4 м |
| Вага машини | ~ 2400 кг залежно від валу |
| Кількість зубів | 13 |
| Робоча відстань між зубами | 90 см |
| Робоча відстань між рядами | 90 см |
| Сила відхилення безпеки | до 900 кг |
| Вирівнюючі пластини | стандартний |
| Висота рами | 85 см |
| Регулювання глибини | гідравлічне |
| Дорожнє освітлення | опція |
| Потреба потужності | від 160 к.с. |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте






Відправка з 01 травня 2026