
Автоматична машина для наповнення сипучими речовинами Haizhou Packing HZF-C
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: HZF-C
Відправка з 15 вересня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина для наповнення сипучими речовинами Haizhou Packing HZF-C
Всі конструкції з нержавіючої сталі (контактна частина 304SS, харчової якості) відповідають стандартам медичного класу, в основному для пестицидів, ветеринарних препаратів тощо.
Основне застосування: пакувальна машина для пестицидів, ветеринарних препаратів, преміксів, добавок, сухого молока, крохмалю, приправи, ферментні препарати, корми та інша порошкоподібна кількісна упаковка.
Характеристики машини для наповнення сипучими речовинами:
| Розміри | 2000(Д)х900(Ш)х2000(В)мм |
|---|---|
| Висота пляшки | 60-300 мм |
| Напруга | 220В |
| Упаковка | Пляшка |
| Застосовний діаметр шийки пляшки | 20-150 мм |
| Ємність | 10-40 пляшок/хв |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | Haizhou Packing |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

