Ручний алюмінієвий двошвидкісний насос Weitner WH-40
Ручний двошвидкісний насос з високою витратою Werner Weitner WH-40 виготовлений із високоякісного алюмінію. Поршні насоса виготовлені з якісної сталі та двічі загартовані. Надпотужний важіль ручного гідравлічного насоса можна зафіксувати храповим механізмом, а також використовувати як ручку. Ручні гідравлічні насоси WH налаштовані на тиск 700 бар, заповнені маслом та готові до використання.
Особливості ручного насоса Weitner WH-40:
- Двосторонньої дії, дві швидкості роботи.
- Головка насоса та резервуар виготовлені з алюмінію.
- Компактний, легкий ергономічний дизайн.
- Потрібно мінімальне зусилля на ручку.
- Обладнаний внутрішнім запобіжним клапаном.
- У стандартній комплектації доступний манометр ø63 мм на 1000 бар.
- Виробництво - Німеччина.
Характеристики Weitner WH-40
| Модельний код | WH-40 |
|---|---|
| Ємність резервуара | 5500 см³ |
| Корисний об'єм | 4500 см³ |
| Об'єм масла за хід | 40 / 3.1 см³ |
| Макс. зусилля на ручці при 700 бар | 41 кг |
| Діаметр поршня | 42 / 12 мм |
| Хід поршня | 27 мм |
| Тиск | 40 / 700 бар |
| З'єднувальне різьблення | NPT 3/8" |
| Загальна вага (з маслом) | 11 кг |
| Розміри | 588x186x171 мм |


| A | B | C | D | E |
| 588 мм | 186 мм | 171 мм | 460 мм | 538 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості чи бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми вирішуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість ступенів нагнітання тиску | 2 |
| Максимальний тиск | 700 бар |
| Об'єм масла | 4.5 л |
| Тип гідравлічного насоса | ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
| Тип обладнання | Гідравлічні насоси |
| Відповідальна особа | Наталія Фісіна |
- Ціна: від 50 850 ₴




Відправка з 19 квітня 2026