Гідравлічний АПН насос "банан" Hidrocel 2PBA, 25 см3
Аксіально-поршневий насос з похилим блоком, нерегульований Hidrocel 2PBA лівого обертання. Робочий об'єм складає 25 куб. см. Розрахований на роботу при номінальному тиску 350 бар і максимальному 400 бар. Шліцьовий вал: 8-32-36 DIN ISO 14-NF.
Характеристики 2PBA 25 L
| Робочий обсяг | 25.00 куб.см |
| Макс. безперервна швидкість | 2300 об/хв |
| Макс. обмежена швидкість | 2700 об/хв |
| Макс. постійний тиск | 350 бар |
| Макс. переривчастий піковий тиск | 400 бар |
| Макс. крутний момент при 350 бар | 146 Нм |
| Вага (без впускного фітинга) | 9.50 кг |
| Вага (з впускним фітингом) | 9.90 кг |
| Момент затягування (без впускного фітинга) | 8.82 Нм |
| Момент затягування (з впускним фітингом) | 9.23 Нм |
| Обертання | ↺ ліве (CCW) |
| Вхід та вихід | 3/4" |
| 2PBA 25 CC |
Розміри 2PBA 25



Переваги насосів 2PBA від Hidrocel
- Компактна конструкція, економічна концепція, високі швидкості обертання, високий вихідний тиск, знижений рівень шуму, менші установчі розміри, цільні поршні з поршневими кільцями, спеціальні всмоктуючі фітинги і аксесуари.
- Для використання в мобільних, промислових та стаціонарних сферах застосування.
- Підшипники приводного валу насоса розраховані на тривалий термін служби.
- Взаємозамінні з насосами з похилим блоком інших виробників
Насоси Hidrocel 2PBA призначені для використання у вантажних автомобілях, комерційних транспортних засобах та всіх стаціонарних гідравлічних пристроях. Фланець та вал призначені для безпосереднього монтажу на коробках відбору потужності вантажних автомобілів.
В аксіально-поршневих насосах 2PBA з вигнутим блоком поршні розташовані діагонально по відношенню до приводного валу. Конструкція осі з вигином під кутом 40 градусів забезпечує високу потужність, малі габарити, оптимальну ефективність та економічність.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hidrocel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота обертання валу | 2700 об/хв |
| Напрямок обертання | Ліве |
| Номінальна частота обертання валу | 2300 об/хв |
| Регульований насос | Ні |
| Робочий об'єм | 25 куб. см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип обладнання | Гідравлічні насоси |
| Відповідальна особа | Широко Сергій |
- Ціна: 19 390 ₴








