Бомбопритулок-льох з об'ємом 30 куб.м мобільний та переносний
Погріб овочевий модульний переносний 30 куб. м є заглибленим, герметичним, технічним приміщенням повної заводської готовності, призначене для використання в господарських цілях: цілорічний, безпечне зберігання харчових продуктів: овочів, солінь та інших домашніх запасів.
Погріб призначений для використання на присадибних ділянках, заміських будинках тощо.
Матеріал для виготовлення льоху – гідротехнічний полімербетон, який є екологічним та абсолютно нешкідливим для зберігання харчових продуктів, здоров'я людини та домашніх тварин. Марка бетону, що застосовується, не піддається корозії та гниття, забезпечує 100% герметичність конструкції.
Технічні характеристики:
| Характеристики | Значення |
| Обсяг | 30 000 |
| Товщина стінки | Не менше 100 мм |
| Маса | 27 600 кг |
| Висота (з горловиною) | 2 900 мм |
| Марка/Клас міцності бетону | М-400/B30 W10 F300 |
| Довжина/ширина | 3000/5460 мм |
Варіанти комплектації льоху
| Найменування | Економ | Стандарт | Преміум |
| Монолітний корпус | + | + | + |
| Технічний лаз 1.3*1.0*0.5 | + | + | + |
| Вбудована система вентиляції | + | + | + |
| Кришка накладна утеплена | _ | + | - |
| Кришка двостулкова утеплена сталева | - | - | + |
| Проміжна кришка складана | - | - | + |
| Сходи | - | + | - |
| Сходи з поручнями | - | - | + |
| Зовнішнє утеплення | - | + | + |
| Обробка внутрішніх поверхонь | - | + | + |
| Декоративне оздоблення | - | - | + |
| Наливне зносостійке покриття підлоги | - | - | + |
| Стелажна система зберігання | - | - | + |
| Лар овочевий кутовий | - | - | + |
| Електропідготовка 12 В | - | - | + |
| Електрична тепла підлога для просушування льоху | - | Опція | Опція |
Купити бомбосховище-льох модульний переносний мобільний у Гідролідері — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії та допомогу у виборі техніки, яка працює на результат.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн, зручним для Вас способом.
- HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 18 квітня 2026