
Автоматична машина для пакування пакетів Doypack Stand Up Hcpack 180SP
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
Відправка з 01 травня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Упаковальна машина виробництва Китай
Горизонтальні машини Form Fill Seal doypack - це пакувальні машини, в яких наповнення та запечатування пакета відбувається на одній машині. Наповнення відбувається через відкриту верхню частину пакета.
В основі конструкції лежить модульна рама, що складається з трьох незалежних модулів: розмотувача, формування пакета та запечатування дозатора.
Переваги
- Дисплей HMI включає інструкцію з експлуатації та пошуку та усунення несправностей.
- Паралельний рух вертикальних ущільнювальних планок дозволяє покращити якість ущільнення та спростити обслуговування.
- Повний сервопривід: інтелектуальна система сервоуправління забезпечує незалежну роботу різних станцій, високу надійність та мінімальне технічне обслуговування.
- Крокуюча балка: транспортна система, що складається з балок та захоплень. Вони утримують пакети та транспортують їх через різні станції, від формування пакета до його закриття.
- Для забезпечення якості запечатування потрібно кілька етапів запечатування.
- Наповнення: дозволяє здійснювати гаряче та холодне наповнення.
Характеристики:
| Параметр | 180SP/180SZ |
|---|---|
| Мінімальні розміри (ШxВ) | 90×110мм |
| Максимальні розміри (ШxВ) | 180×225мм |
| Максимальний обсяг упаковки | 1000мл |
| Швидкість упаковки (мішків за хвилину) | ≤60 |
| Товщина плівки | 60-180 мкм |
| Діаметр бобіни плівки | 500мм |
| Внутрішній діаметр бобіни плівки | 70-80мм |
| Габарити машини (ШхГхВ) | 6700×1200×1800мм |
| Вага машини | 2100кг |
| Температурні умови | -10°C до +55°C |
| Вологість | не більше 85% |
| Електроживлення | AC380V, 50Гц |
| Повітря | 400л/хв |
| Потужність | 9кВт |
Двостороння модель, що виробляє подвійні пакети за один раз:
| Модель Duplex | 180SD |
|---|---|
| Мінімальні розміри (ШxВ) | 70×110 мм |
| Максимальні розміри (ШxВ) | 90×225 мм |
| Максимальний обсяг упаковки | 300 мл |
| Швидкість упаковки (мішків за хвилину) | 60-120 |
| Товщина плівки | 60-180μ |
| Діаметр бобіни плівки | 500 мм |
| Внутрішній діаметр бобіни плівки | 70-80 мм |
| Габарити машини (ШхГхВ) | 6900 мм × 1200 мм × 1800 мм |
| Вага машини | 2100 кг |
| Температурні умови | -10ºC-+55ºC |
| Вологість | не більше 85% |
| Електроживлення | AC380V, 50Гц |
| Тиск повітря | 0.6-0.7МПа |
| Споживання повітря | 400л/хв |
| Потужність | 8.8кВт |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


