Гуркіт ГІЛ 63М - надійне рішення для вашого виробництва
Гуркіт інерційний ГІЛ-63М призначений для поділу по крупності сипучих матеріалів з об'ємною масою насипного вантажу не більше 1,4 т/м3 на операціях сухого (з поверхневою вологою матеріалу не більше 5%) гуркотіння вугілля, антрацитів та горючих сланців крупністю шматків живлення не більше 150 мм при куті нахилу поверхні, що просіває 10–20 градусів.
Маючи три яруси сит, дана модель здатна відсортувати матеріали відразу на чотири фракції. При цьому гуркіт інерційний легкий ГІЛ-63М може однаково добре працювати як у процесі промислової обробки малих, так і великих масштабів.
Полегшена інерційна машина даного типу має продуктивність, яка в кілька разів перевищує стандартні показники (близько 270 м3/год). При належному догляді та правильному налаштуванні такий апарат чудово працюватиме, дозволяючи виконувати план обробки підприємства.
Переваги:
- Висока продуктивність: здатний ефективно обробляти великі обсяги матеріалу, забезпечуючи високу швидкість перероблення.
-
Надійність та довговічність: Виготовлений з якісних матеріалів, що гарантує тривалий термін служби та стійкість до зносу.
-
Точність обробки: Забезпечує високу точність сортування матеріалу, що покращує якість кінцевого продукту.
-
Енергоефективність: Розроблено з урахуванням мінімізації енергоспоживання, що знижує експлуатаційні витрати.
-
Простота експлуатації та обслуговування: Зручний у використанні та не вимагає складного обслуговування, що заощаджує час та ресурси.
-
Компактність та мобільність: Компактний дизайн дозволяє використовувати гуркіт у різних умовах і легко транспортувати його на нове місце роботи.
-
Екологічність: Відповідає сучасним екологічним стандартам, що знижує вплив на довкілля.
Гуркіт ГІЛ-63М — це ідеальне рішення для тих, хто шукає поєднання надійності, продуктивності та економічності в одному пристрої.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 22 кВт |
| Ширина просіваючої поверхні | 2000 мм |
| Кількість сит | 3 шт |
| Вигляд гуркоту | інерційний |
| Максимальний розмір вихідного шматка | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина просіваючої поверхні | 4600 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кут нахилу просіваючої поверхні, град. | 10-20 |
| Продуктивність не більше м3/год | 270 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Голуб Олена |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 16 травня 2026