Генератор Katana (Туреччина)
Технічні характеристики:
| Марка двигуна | Optimus Prime Motor |
| Тип наддуву | Turbocharged |
| Номінальна частота обертання двигуна | 1500 об/хв |
| Діаметр циліндра | 102 мм |
| Хід поршня | 115 мм |
| Робочий обсяг | 3,76 л |
| Конструкція циліндрів | 4 циліндри, вертикальні |
| Ємність масла | 13 л |
| Ємність охолоджуючої рідини | 17 л |
| Напруга запуску | 12 В |
| Паливна система | Пряме впорскування |
| Паливний фільтр | Фільтр паливний Strata pore |
| Тип повітряного фільтра | Важкий повітряний фільтр |
| Ступінь стиснення | 17:1 |
| Тип циклу | 4 тактний |
| Система охолодження | Водяне охолодження |
| Тип регулятора обертів | Механічний |
| Витрата палива при 50% від номінальної потужності | 4,9 л/год |
| Витрата палива при 75% від номінальної потужності | 10,0 л/год |
| Витрата палива при 100% від номінальної потужності | 12,0 л/год |
| Витрата палива при 110% від номінальної потужності | 14,0 л/год |
Характеристики:
| Марка генератора | Megatron |
| Тип | Безщіткове поле, що обертається |
| Частота | 50 Гц |
| Крок обмотки | 2/3 кроку |
| Кількість підшипників | Одиночний підшипник |
| Захист | IP23 |
| Ізоляційна система | Клас H |
| Стандартне температурне зростання | Стандартний 125ºC, Резервний 163ºC |
| Повне гармонійне спотворення форми сигналу змінного струму (THDV) | Без навантаження <1,5%. Неспотворене збалансоване лінійне навантаження <5% |
| Фактор впливу телефону (TIF) | <50% згідно NEMA MG1-22.43 |
| Гармонічний фактор телефону (THF) | <2% |
Безшумний тип навісу:
| Маса в сухому стані (кг) | 800 |
| Довжина (мм) | 2000 |
| Ширина (мм) | 900 |
| Висота (мм) | 1550 |
| Об'єм паливного бака (л) | 126,4 |
Тип навісу відкритого типу:
| Маса без навантаження (кг) | 1000 |
| Довжина (мм) | 2300 |
| Ширина (мм) | 900 |
| Висота (мм) | 1800 |
| Об'єм бака (л) | 126,4 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 02 травня 2026