Генератор Katana (Туреччина)
Технічні характеристики:
| Найменування параметра | Значення |
| Марка двигуна | Optimus Engine |
| Тип наддуву | Turbocharged |
| Номінальна частота обертання двигуна | 1500 об/хв |
| Діаметр циліндра | 105 мм |
| Хід поршня | 130 мм |
| Робочий обсяг | 5 л |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Ємність масла (низька / висока) | 13 л |
| Ємність охолоджуючої рідини двигуна | 16 л |
| Напруга запуску | 24 В |
| Паливна система | Пряме впорскування |
| Паливний фільтр | Стратопорний паливний фільтр |
| Тип повітряного фільтра | Важке повітряне очищення |
| Ступінь стиснення | 16:1 |
| Цикл | 4 такти |
| Система охолодження | Рідинна (вода + 50% антифриз) |
| Тип регулятора обертів | Механічний |
| Витрата палива при 50% від номінальної потужності генератора | 9,0 л/год |
| Витрата палива при 75% від номінальної потужності генератора | 14,5 л/год |
| Витрата палива при 100% від номінальної потужності генератора | 19,0 л/год |
| Витрата палива при 110% від номінальної потужності генератора | 21,5 л/год |
Характеристики:
| Найменування параметра | Значення |
| Марка генератора | Optimus Prime |
| Тип | Безщіткове поле, що обертається |
| Частота | 50 Гц |
| Крок обмотки | 2/3 |
| Кількість підшипників | Одиночний підшипник |
| Захист | IP23 |
| Ізоляційна система | Клас H |
| Стандартне підвищення температури | 125ºC стандартний, 163ºC резервний |
| Тип збудника | Самовзбудження або інші збудження через PMG |
| Поворот фази | A(U), B(V), C(W) |
| Охолодження генератора | Прямий привід відцентрового вентилятора |
| Гармонічні спотворення форми напруги AC (THDV) | При порожньому ході <1.5%. На неспотвореному збалансованому лінійному навантаженні <5% |
| Фактор впливу телефону (TIF) | <50% за стандартом NEMA MG1-22.43 |
| Гармонічний фактор телефону (THF) | <2% |
Безшумний тип навісу:
| Найменування параметра | Значення |
| Суха вага (кг) | 1030 |
| Довжина (мм) | 2200 |
| Ширина (мм) | 900 |
| Висота (мм) | 1700 |
| Ємність бака (л) | 136 |
Тип навісу відкритого типу:
| Найменування параметра | Значення |
| Суха вага (кг) | 1220 |
| Довжина (мм) | 2500 |
| Ширина (мм) | 900 |
| Висота (мм) | 1800 |
| Ємність бака (л) | 136 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026