Генератор Katana (Туреччина)
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Марка двигуна | Optimus Engine |
| Тип наддуву | Турбонаддув |
| Номінальна частота обертання двигуна | 1500 об/хв |
| Діаметр циліндра | 110 мм |
| Хід поршня | 135 мм |
| Робочий обсяг | 7,69 л |
| Блок циліндрів | 6 циліндрів |
| Ємність масла (мінімум / максимум) | 15 л |
| Ємність охолоджуючої рідини для двигуна | 25 л |
| Напруга запуску | 24 В |
| Паливна система | Пряме впорскування |
| Паливний фільтр | Фільтр Strata pore |
| Тип повітряного фільтра | Повітряний фільтр для важких умов експлуатації |
| Ступінь стиснення | 16:1 |
| Цикл | 4-тактний |
| Система охолодження | Рідинна (вода + 50% антифриз) |
| Тип регулятора | Механічний |
| Витрата палива при 25% номінальної потужності генераторної установки | 18 л/год |
| Витрата палива при 50% номінальної потужності генераторної установки | 29 л/год |
| Витрата палива при 75% номінальної потужності генераторної установки | 38 л/год |
| Витрата палива при 100% номінальної потужності генераторної установки | 44 л/год |
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Марка альтернатора | Megatron |
| Тип | Безщітковий, з полем, що обертається |
| Частота | 50 Гц |
| Крок обмотки | 2/3 |
| Кількість підшипників | Один підшипник |
| Фактор телефонного впливу (TIF) | <50% NEMA MG1-22.43 |
| Телефонний гармонійний фактор (THF) | <2% |
Безшумний тип навісу:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 1700 |
| Довжина (мм) | 3100 |
| Ширина (мм) | 1050 |
| Висота (мм) | 2100 |
| Об'єм бака (л) | 198 |
Тип відкритого навісу:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 1550 |
| Довжина (мм) | 2750 |
| Ширина (мм) | 1050 |
| Висота (мм) | 1950 |
| Об'єм бака (л) | 198 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



Відправка з 02 травня 2026