Генератор Katana (Туреччина)
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Марка двигуна | Optimus Engine |
| Тип наддуву | Турбонаддув |
| Номінальна швидкість двигуна | 1500 об/хв |
| Діаметр циліндра | 135 мм |
| Хід поршня | 168 мм |
| Об'єм двигуна | 15,1 л |
| Блок циліндрів | 12 циліндрів |
| Ємність масла (мінімум/максимум) | 30 л |
| Ємність системи охолодження для двигуна | 80 л |
| Напруга запуску | 24 В |
| Паливна система | Пряме впорскування |
| Паливний фільтр | Паливний фільтр Strata pore |
| Тип повітряного фільтра | Повітряний фільтр підвищеної міцності |
| Ступінь стиснення | 16:1 |
| Цикл | 4-тактний |
| Система охолодження | Рідинна (вода + 50% антифриз) |
| Тип регулятора | Механічний |
| Витрата палива при 50% навантаженні | 61 л/год |
| Витрата палива при 75% навантаженні | 93 л/год |
| Витрата палива при 100% навантаженні | 84 л/год |
| Витрата палива при 110% навантаженні | 121 л/год |
Характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Марка генератора | Megatron |
| Тип | Безщітковий, з полем, що обертається |
| Частота | 50 Гц |
| Кут кроку обмотки | 2/3 |
| Кількість підшипників | Один підшипник |
| Захист | IP23 |
| Система ізоляції | Клас H |
| Стандартне підвищення температури | Номінальний режим: 125ºC, Режим резерву: 163ºC |
| Тип збудника | Самовзбудження або інше збудження через PMG |
| Фазова ротація | A(U), B(V), C(W) |
| Охолодження генератора | Центробіжний вентилятор із прямим приводом |
| Повна гармонійна спотвореність форми хвилі змінного струму (THDV) | Без навантаження <1.5%. На лінійному навантаженні без спотворень <5% |
| Коефіцієнт впливу на телефонний зв'язок (TIF) | <50% NEMA MG1-22.43 |
| Коефіцієнт гармонік телефону (THF) | <2% |
Безшумний тип навісу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 3900 |
| Довжина (мм) | 4700 |
| Ширина (мм) | 1650 |
| Висота (мм) | 3000 |
| Об'єм бака (л) | 1100 |
Тип навісу відкритого типу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 3500 |
| Довжина (мм) | 4100 |
| Ширина (мм) | 1650 |
| Висота (мм) | 2300 |
| Об'єм бака (л) | 1100 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 травня 2026