Генератор Katana (Туреччина)
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Марка двигуна | Perkins Engine |
| Тип наддуву | Турбонаддув |
| Номінальна швидкість обертання двигуна | 1500 об/хв |
| Діаметр циліндра | 105 мм |
| Хід поршня | 135 мм |
| Робочий обсяг | 7,01 л |
| Блок циліндрів | 6 циліндрів |
| Загальна ємність мастильної системи | 18 л |
| Загальна ємність системи охолодження | 21 л |
| Пускова напруга | 12 В |
| Паливна система | Пряме впорскування |
| Паливний фільтр | Фільтр тонкого очищення Strata pore |
| Тип повітряного фільтра | Повітряний фільтр підвищеної міцності |
| Ступінь стиснення | 18:2:1 |
| Цикл | 4-тактний |
| Система охолодження | Водяне охолодження |
| Тип регулятора | Електронний |
| Витрата палива при 50% потужності генератора | 15,9 л/год |
| Витрата палива при 75% потужності генератора | 22,7 л/год |
| Витрата палива за номінальної потужності | 30,2 л/год |
| Витрата палива при резервній потужності | 33,8 л/год |
Характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Марка альтернатора | Leroy-Somer |
| Тип | Безщітковий, з полем, що обертається |
| Частота | 50 Гц |
| Крок обмотки | 2/3 |
| Кількість підшипників | Один підшипник |
| Захист | IP23 |
| Система ізоляції | Клас H |
| Стандартне підвищення температури | Стандарт 125ºC, Резерв 163ºC |
| Фазірування | A(U), B(V), C(W) |
| Охолодження альтернатора | Прямопривідний відцентровий вентилятор |
| Загальне гармонічне спотворення хвилі змінного струму (THDV) | Без навантаження <1,5%. Без спотворень збалансоване лінійне навантаження <5% |
| Фактор телефонного впливу (TIF) | <50% згідно NEMA MG1-22.43 |
| Фактор телефонних гармонік (THF) | <2% |
Безшумний тип навісу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 1600 |
| Довжина (мм) | 2900 |
| Ширина (мм) | 1000 |
| Висота (мм) | 1900 |
| Об'єм бака (л) | 184,8 |
Тип навісу відкритого типу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 1280 |
| Довжина (мм) | 2600 |
| Ширина (мм) | 1000 |
| Висота (мм) | 1800 |
| Об'єм бака (л) | 184,8 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 травня 2026