Генератор Katana (Туреччина)
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Марка двигуна | Perkins Engine |
| Тип наддуву | Турбонаддув |
| Номінальна частота обертання двигуна | 1500 об/хв |
| Діаметр циліндра | 105 мм |
| Хід поршня | 135 мм |
| Робочий обсяг | 7,01 л |
| Блок циліндрів | 6 циліндрів |
| Обсяг олії | 13-16 л |
| Загальний об'єм охолоджуючої рідини | 25 л |
| Пускова напруга | 12 В |
| Паливна система | Пряме впорскування |
| Паливний фільтр | Фільтр палива Strata Pore |
| Тип повітряного фільтра | Фільтр високої потужності |
| Ступінь стиснення | 15:8:1 |
| Цикл | 4-тактний |
| Система охолодження | Водяне охолодження |
| Тип регулятора | Електронний |
| Витрата палива при 50% номінальної потужності генератора | 28,1 л/год |
| Витрата палива при 75% номінальної потужності генератора | 41,5 л/год |
| Витрата палива за номінальної потужності | 56,9 л/год |
| Витрата палива при резервній потужності | 64,5 л/год |
Характеристики:
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Марка альтернатора | Leroy-Somer |
| Тип | Бесщеточный, с вращающимся полем |
| Частота | 50 Гц |
| Шаг обмотки | 2/3 |
| Количество подшипников | Одинарный подшипник |
| Защита | IP23 |
| Система изоляции | Класс H |
| Стандартное повышение температуры | Стандарт 125ºC, резерв 163ºC |
| Тип возбудителя | Самовозбуждение или другое возбуждение через PMG |
| Фазовая последовательность | A (U), B (V), C (W) |
| Охлаждение альтернатора | Центробежный вентилятор с прямым приводом |
| Полное гармоническое искажение формы волны (THDV) | Без нагрузки <1,5%. Неискажающаяся сбалансированная линейная нагрузка <5% |
| Телефонный коэффициент влияния (TIF) | <50% по NEMA MG1-22.43 |
| Телефонный коэффициент гармоник (THF) | <2% |
Безшумний тип навісу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага | 2080 кг |
| Довжина | 3100 мм |
| Ширіна | 1050 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Об'єм паливного бака | 198 Л |
Тип відкритого навісу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага | 1800 кг |
| Довжина | 2750 мм |
| Ширіна | 1050 мм |
| Висота | 1750 мм |
| Об'єм паливного бака | 198 Л |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 травня 2026