Генератор Katana (Туреччина)
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд двигуна | Perkins Engine |
| Тип наддуву | Турбонаддув |
| Номінальна швидкість двигуна | 1500 об/хв |
| Діаметр циліндра | 137 мм |
| Хід поршня | 171 мм |
| Робочий обсяг | 15,2 л |
| Циліндровий блок | 6 циліндрів |
| Обсяг системи мастила | 62 л |
| Об'єм системи охолодження | 58 л |
| Напруга запуску | 24 В |
| Паливна система | Пряме впорскування |
| Фільтр палива | Фільтр із пористою структурою Strata |
| Тип повітряного фільтра | Фільтр підвищеної міцності |
| Ступінь стиснення | 16:1 |
| Цикл | 4 такти |
| Система охолодження | Водяне охолодження |
| Тип регулятора | Електронний |
| Витрата палива при 50% номінальної потужності генератора | 53 л/год |
| Витрата палива при 75% номінальної потужності генератора | 76 л/год |
| Витрата палива за номінальної потужності генератора | 100 л/год |
| Витрата палива при резервній потужності генератора | 111 л/год |
Характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд альтернатора | Leroy-Somer |
| Тип | Безщітковий поле, що обертається |
| Частота | 50 Гц |
| Крок обмотки | 2/3 |
| Кількість підшипників | Один підшипник |
| Захист | IP23 |
| Система ізоляції | Клас H |
| Стандартний температурний підйом | Стандарт 125ºC, Резервний 163ºC |
| Тип збудження | Самовзбудження або інше збудження за допомогою PMG |
| Фаза обертання | A(U), B(V), C(W) |
| Охолодження альтернатора | Прямий привід, відцентровий вентилятор |
| Спільне спотворення гармонік AC (THDV) | Без навантаження <1.5%. Небалансоване лінійне навантаження <5% |
| Фактор впливу на телефон (TIF) | <50% NEMA MG1-22.43 |
| Гармонічний фактор телефону (THF) | <2% |
Безшумний тип навісу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага | 3900 кг |
| Довжина | 4300 мм |
| Ширіна | 1650 мм |
| Висота | 3000 мм |
| Ємність паливного бака | 1100 л |
Тип навісу відкритого типу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага (кг) | 3500 |
| Довжина (мм) | 3150 |
| Ширина (мм) | 1200 |
| Висота (мм) | 2300 |
| Ємність бака (Л) | 1100 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026