Генератор Katana (Туреччина)
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Марка двигуна | Baudouin Engine |
| Тип наддуву | З турбонаддувом |
| Номінальна швидкість двигуна | 1500 об/хв |
| Діаметр циліндра | 127 мм |
| Хід поршня | 165 мм |
| Об'єм двигуна | 12.54 л |
| Циліндровий блок | 6 циліндрів |
| Ємність масла (низька / висока) | 27 / 30 л |
| Ємність системи охолодження | 25 л |
| Напруга запуску | 24 В |
| Паливна система | Пряме впорскування |
| Паливний фільтр | Фільтр із пористою структурою |
| Тип повітряного фільтра | Фільтр із високим ступенем очищення |
| Ступінь стиснення | 16:1 |
| Цикл | 4-тактний |
| Система охолодження | Рідинна (вода + 50% антифриз) |
| Тип регулятора | Електронний |
| Витрата палива при 25% номінальної потужності генератора | 22.1 л/год |
| Витрата палива при 50% номінальної потужності генератора | 41 л/год |
| Витрата палива при 75% номінальної потужності генератора | 60.7 л/год |
| Витрата палива при 100% номінальної потужності генератора | 82.1 л/год |
| Витрата палива при 110% номінальної потужності генератора | 91.3 л/год |
Характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Марка генератора | Megatron |
| Тип | Безщітковий поле, що обертається |
| Частота | 50 Гц |
| Крок обмотки | 2/3 |
| Кількість підшипників | Один підшипник |
| Захист | IP23 |
| Ізоляційна система | Клас H |
| Стандартне підвищення температури | Стандарт 125ºC, резервний 163ºC |
| Тип збудника | Самовзбудження або інше збудження за допомогою PMG |
| Фаза обертання | A(U), B(V), C(W) |
| Охолодження генератора | Прямий привід з відцентровим вентилятором |
| Спотворення повного гармонійного спектру (THDV) | Без навантаження <1.5%. При збалансованому лінійному навантаженні <5% |
| Телефонний вплив (TIF) | <50% NEMA MG1-22.43 |
| Телефонний гармонійний фактор (THF) | <2% |
Безшумний тип навісу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага | 2590 кг |
| Довжина | 3350 мм |
| Ширіна | 1100 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Об'єм паливного бака | 240 Л |
Тип навісу відкритого типу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Суха вага | 2350 кг |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширіна | 1100 мм |
| Висота | 2020 мм |
| Об'єм паливного бака | 240 Л |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Дизельне |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026