Гідророзподільник на самоскид Hyva TIP VALVE HT-SAE-1220-150-P1"
Гідравлічні розподільники Hyva серії HT-1220 з максимальною пропускною здатністю до 220 л/хв є відмінним вибором для систем, що працюють з великими гідроциліндрами або в складних умовах, де високі пропускна здатність і швидкість є критично важливими. Максимальний робочий тиск встановлюється фіксованим картриджем Hyva. Конструкція золотника забезпечує точність роботи: опускання пропорційне, а швидкість регулюється.
З'єднання для насоса виконано з різьбленням G 1". Додатково клапан має порт з різьбленням G ¼" для встановлення датчика тиску. Пневматичний порт підключається за допомогою 6 мм трубок.
Гідророзподільники версії SAE призначені для безпосереднього встановлення на гідроциліндри Hyva з використанням монтажного комплекту, що йде в комплекті. Крім того, вони виконують функцію запобіжного клапана, що захищає від розриву при аварії високого шланга тиску.
Характеристики гідророзподільника Hyva 14767455
| Макс. пропускна здатність | 220 л/хв |
| Макс. робочий тиск | |
| Пневматичний пілотний тиск | 6-12 бар |
| Вага | 5.5 кг |
| Підключення насоса (P) | G 1" |
| Підключення до бака (T) | G 1" |
| Підключення до циліндра (C) | SAE |
| Мінімальна фільтрація | 25 мкм |
| Діапазон в'язкості мін / макс | 12 / 100 мм²/с (сСт) |
| Максимальна початкова в'язкість | 1500 мм²/с (сСт) |
| Діапазон температури | від -40 до +80 °C |
| Специфікації та розміри |
Гідравлічна схема

Рекомендації по експлуатації
- Встановіть клапан згідно з інструкціями по монтажу.
- Використовуйте правильні перехідники в портах, щоб уникнути деформації корпусу.
- Не використовуйте перехідники з конічною різьбою.
- Щоб уникнути деформації корпусу клапана, поверхня монтажної пластини повинна бути абсолютно рівною.
- Не приварюйте гідророзподільник.
- Ідеальний тиск повітря для клапана — 8 бар.
- Переконайтеся, що вхідне повітря сухе.
Компанія Hyva була заснована майже 40 років тому. Сьогодні Hyva є одним із провідних світових постачальників високоефективних новаторських гідравлічних рішень для вантажних автомобільних перевезень. Компанія Hyva пропонує найпотужніші у світі фронтальні телескопічні гідроциліндри.
Hyva розробляє та виробляє повний асортимент телескопічних переворотних циліндрів для фронтального та під кузовного встановлення. Здатність підіймати вантаж до 90 тонн та виліт гідроциліндрів до 11 метрів задовольнить потреби в піднятті кузовів різноманітних розмірів та ваги. Усі циліндри Hyva розроблені з якісним покриттям штоків, та штоками з товстими стінками, щоб забезпечити більшу механічну міцність і, отже, більшу стабільність та оптимальну стійкість до навантажень.
Hyva пропонує величезний асортимент коробок відбору потужності, які використовуються для будь-яких типів підключення додаткового обладнання та для усіх моделей КПП різноманітних марок авто. У поєднанні з широким вибором насосів, клапанів, резервуарів для оливи та елементів керування в асортименті продукція Hyva є найкращим співвідношенням ціни та якості.
Компанія Hydrolider є офіційним представником Hyva та має сертифікат на гарантійне та сервісне обслуговування на території України.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості чи бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми вирішуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hyva |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Код запчастини | 14767455 |
| Стан | Нове |
| Тип | Гідроклапан |
| Тип обладнання | Розподільники та клапани |
- Ціна: Ціну уточнюйте




