Екскаватор для садових робіт Bergern Kraus (Польща)
Міні-екскаватор Berger Kraus BK1200AS з кермовим керуванням з двигуном KUBOTA - це надійний міні-екскаватор, призначений для робіт із встановлення огорож, фундаментів, підключень та садових робіт. Малі розміри та проста конструкція роблять цей пристрій простим в обслуговуванні та обслуговуванні. Спеціальна компактна конструкція та складний дах дозволяють транспортувати екскаватор на стандартному автобусі до 3,5 тонн та на невеликих причепах.
Комплектація:
- Міні-екскаватор Berger Kraus BK1200AS з кермовим керуванням та двигуном KUBOTA
- Знімне з'єднання для встановлення обладнання
- Ківш шириною 200 мм
- Ківш шириною 380 мм
- Знімний ковш знімний шириною 800 мм
- Гідравлічний бур для землі діаметром 20 см
- Досить для дерева, бордюрів, гною тощо.
- Ікл для виривання коренів
- Граблі
- Безкоштовна інструментальна скринька
Характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | BK1200AS з кермовим керуванням |
| Марка | Berger Kraus |
| Робоча вага | 1100 кг |
| Об'єм ковша в комплекті | 0,025 куб. м/120 кг |
| Ширина ковша в комплекті | 380 мм |
| Двигун | KUBOTA EURO 5 (D722/E711) 3-циліндровий рідинний охолоджуваний (дизель) |
| Номінальна потужність | 10.2 кВт / 2500 об/хв |
| Об'єм двигуна | 0,719 л |
| Основний насос | KDK |
| Продуктивність насоса | 18 л/хв |
| Тиск гідравлічної системи | 16 МПа |
| Поворотний двигун | EATON (США) |
| Похідний двигун | EATON (США) |
| Швидкість руху | 1,5 км/год |
| Об'єм гідравлічного масла | 15 л |
| Об'єм паливного бака | 11 л |
| Області застосування | |
| Довжина копання на рівні землі | 2850 мм |
| Максимальна довжина копання | 2930 мм |
| Максимальна глибина копання | 1650 мм |
| Максимальна висота висування | 2610 мм |
| Максимальна висота розвантаження | 1850 мм |
| Максимальна вертикальна глибина копання | 1375 мм |
| Мінімальний радіус повороту | 1330 мм |
| Максимальна висота підйому лопати | 345 мм |
| Максимальна глибина копання лопатою | 255 мм |
| Радіус повороту | 360° |
| Сила копання рукояті | 5 КН |
| Сила копання ковша | 9,5 КН |
| Розміри | |
| Повна довжина шляху | 1230 мм |
| Ширина шасі | 930 мм |
| Зазор між шасі | 132 мм |
| Ширина гусениці | 180 мм |
| Висота гусениці | 320 мм |
| Транспортна довжина | 2225 мм |
| Висота до сидіння | 1500 мм |
| Висота з кришкою | 2210 мм |
| Радіус розвороту (повороту) | 784 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |
- Ціна: 630 000 ₴



Відправка з 19 квітня 2026