
Навантажувач фронтальний з кабіною Berger Kraus BK810T з двигуном Perkins Euro 5
1 260 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 14 квітня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новий навантажувач Berger Kraus BK810T з кабіною вантажопідйомністю 1000 кг
Особливості:
- Електричний перемикач
- Джойстик для керування з додатковою функцією керування швидкозніманням
- 4 гідравлічні лінії у стандартній комплектації
- Широкі пневматичні шини 31x15.5-15
- Швидкознімання EURO1 кероване з джойстика
- Функція плавання
- Перемикач швидкості
- Стандартний ківш у комплекті
- Імпортні італійські осі
- Гідравлічне гальмо
- Закрита кабіна
- Точки контролю гідравлічного тиску
- Регульоване зручне сидіння
- Регульована панель управління
- Система LED-освітлення
Характеристики:
| Найменування | Дані |
| Загальна вага | 2300 кг |
| Габарити (Д x Ш x В) | 4036 x 1350 x 2300 мм |
| Місткість ковша | 0.5 м³ |
| Максимальне навантаження | 1000 кг |
| Висота вивантаження | 2660 мм |
| Відстань вивантаження | 1380 мм |
| Відстань між осями | 1100 мм |
| Ширина колісної бази | 1595 мм |
| Час циклу | ≤8.0 с |
| Швидкість руху | 0-18 км/год |
| Двигун | PERKINS 403J-17 Euro5 об'ємом 1600 см³ |
| Тип двигуна | Пряме впорскування, Горизонтальне розташування, Водяне охолодження, Трициліндровий |
| Номінальна потужність | 18.9 кВт |
| Номінальна швидкість | 2800 об/хв |
| Система керування | Статична гідравлічна система |
| Привід осі | Руховий привід |
| Система управління рухом | Максимальний кут повороту ±68°, Мінімальний радіус повороту 1989 мм |
| Шини | Стандартні пневматичні шини 31x15.5-15 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 000 ₴


