Дровокол Stiler
Особливості дровокола Stiler 20 тонн
- Потужний безвідмовний Бензиновий двигун BRIGGS & STRATTON 6,5 к.с. (208 см3). Забезпечує тривалий термін служби машини.
- Дільник оснащений шестерним насосом нового покоління.
- Вертикальний режим роботи є великою перевагою моделі. Це рішення дозволяє легко розколювати найбільші і найважчі шматки, не піднімаючи їх.
- Куляста рукоятка полегшує транспортування машини фермою. Зчіпка 50 мм ідеальна для автомобіля, квадроцикла.
- Вбудований гідроциліндр служить для зміни положення робочого важеля по вертикалі/горизонталі.
- Клин висотою 300 мм легко справляється з колкою колод діаметром 500 мм і більше.
- Спліттер має складні та знімні бічні кришки.
- Дровокол також має можливість підйому дерева безпосередньо під клин. Ця операція виконується з правим плечем.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Режим роботи | Вертикальний |
| Сила тиску | 20 тонн |
| Поділ деревини на | 2 частини |
| Двигун | BRIGGS & STRATTON 6,5 к.с. (208 см3), бензин |
| Макс. довжина | 1100 мм |
| Діаметр розколювання | 500+ мм (з розібраними щитами можна розколювати набагато більші діаметри) |
| Висота клина | 300 мм |
| Гідравлічний насос | 2-секційний (тип HI-LO), 31 л/хв |
| Масляний бак | 23,5 л |
| Зчіпка | Куля на автомобілі, квадро гак: 50 мм |
| Робота клина | Подача та автоматичне повернення |
| Колеса | 16" [4,8 x 8] |
| Вага | 324 кг |
| Габаритні розміри | 3075x1180x1320 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STILER |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 000 ₴




Відправка з 18 квітня 2026