Мобільний дровокол для розколювання стовбурів дерев Stiler
Дровокол STILER 14T - 1050 мм призначений для розколювання стовбурів дерев діаметром до 500 мм та довжиною до 1050 мм. Машина рухається гідравлічним насосом, встановленим на тракторі. Потужності в 14 тонн достатньо, щоб розколоти дуже тверде та сучкувате дерево.
Функціональні можливості:
- Привід передається від гідронасосу трактора. Поршень управляється важелем на столі, що розколює.
- Важіль має три положення: вперед, нейтраль і назад. Відпускання важеля автоматично переводить машину в нейтральне положення, внаслідок чого поршень зупиняється на місці.
- Дільник оснащений триточковим наваженням, що дозволяє причіпляти його до сільськогосподарського трактора під триточковим наваженням.
- Монтаж здійснюється кабелями із швидкороз'ємним з'єднанням.
- Циліндр діаметром 102 мм забезпечує тривалий термін служби та високу потужність машини.
Двоважільна панель керування робить керування машиною дуже швидким і простим.
Суцільний клин може розколоти навіть дуже тверді та сучкуваті дерева. Обробка виконується одинарним клином або поперечним клином.
Стандартне триточкове навішування (трьохточкове навішування) дозволяє агрегатувати машину з будь-яким доступним на ринку трактором.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Модель | 14 TON/1050 мм |
| Режими роботи | Горизонтальний |
| Сила тиску | 14 т |
| Можливість розщеплення дров | на 4 шматочки |
| Робота спліттера | Рівень |
| Довжина колоди | 1050 мм |
| Діаметр колоди | 500 мм |
| Максимальний потік гідравлічної рідини | 41 л/хв |
| Кріплення | Трьохточкове зчеплення (праворуч) |
| Габаритні розміри | 2650 х 840 х 690 мм |
| Вага | 215 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STILER |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |
- Ціна: 63 000 ₴


Відправка з 18 квітня 2026