Дровокол Stiler
Верстат призначений для колки деревини максимальною довжиною 650 мм. Він без проблем справляється з діаметрами понад 500 мм. Стабільна міцна конструкція забезпечує відмінні результати роботи. Верстат може розколоти до 100 шматків дерева за годину.
Особливості дровокола Stiler:
- 15-тонний дровокол ідеально підходить для найтвердіших матеріалів. Дуже висока сила тиску дозволяє розколювати такі матеріали як дуб, граб.
- Система підйому дерева полегшує розміщення важких матеріалів безпосередньо під клином для розколювання.
- Машина приводиться в дію двигуном потужністю 4,0 кВт 400 В.
- Транспортувальні колеса та ручка дозволять нам переміщати машину твердими поверхнями.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Харчування | 400 В |
| Потужність двигуна | 4,0 кВт |
| Макс. сила тиску | 15 тонн |
| Довжина клина | 190 мм |
| Діаметр розколки | більше 500 мм |
| Довжина матеріалу | 650 мм |
| Діаметр циліндра | 75 мм |
| Розміри | Д 85 х Ш 60 х 160 см |
| Діаметр колеса | 10" |
| Вага | 115 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STILER |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 000 ₴




Відправка з 18 квітня 2026