Дровокол STILER
Потужний мобільний дровокол STILER 22 T із двигуном внутрішнього згоряння BRIGGS & STRATTON потужністю 6,5 к.с. та об'ємом 208 см3. Висока потужність колуна дозволяє верстату легко обробляти тверді породи дерева, такі як дуб, бук, граб. Сучки на дереві не є проблемою.
Особливості дровоколу:
- Призначений для колки коротких «камінних» дров. Стабільна міцна конструкція для ідеальних результатів роботи. Дворучне керування, що гарантує безпеку роботи.
- Ця модель використовується для колки дров завдовжки макс. 55 см. Робота дійсно стабільна та комфортна.
- Конструкція та робота в горизонтальному положенні.
- Дровокол оснащений надійним та безвідмовним бензиновим двигуном BRIGGS & STRATTON 6.5KM (208 CM3).
- Дуже швидкий робочий цикл 13 секунд + повернення!
- Дровокол оснащений кульковою ручкою, що дозволяє легко транспортувати його в домашньому господарстві.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Режими роботи | Напівавтоматичний |
| Сила тиску | 22 тонни |
| Можливість розщеплення дров на | 2 частини |
| Робочий цикл | 13 сек + повернення |
| Двигун | BRIGGS & STRATTON, бензиновий, 4-тактний, 6,5 км (208 куб.см) |
| Макс.довжина розколотої деревини | 650 мм |
| Діаметр розколу дерева | Більше 500 мм |
| Висота клина | 42 см |
| Циліндр | 10 см x 58/40 см |
| Гідравлічний насос | 2-секційний (тип HI-LO), 31 л/хв та тиск 240 бар |
| Нафтовий резервуар | 14,5 л |
| Клинова робота | Подача та автоматичне повернення |
| Колеса | 16 дюймів [4,8 х 8] |
| Вага | 250 кг |
| Крюк | Куля на фаркопі: 50 мм |
| Габаритні розміри (довжина x ширина x висота) | 245 x 115 x 120 см |
| Транспортні габарити (довжина x ширина x висота) | 210 x 115 x 120 см |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STILER |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 000 ₴



Відправка з 18 квітня 2026