Верстат для дискових пилок JMY8-70
Верстат для заточування циркулярних пилок STILER може заточувати різні типи пилок завдяки можливості нахилу тримача пилки.
Особливості верстата:
- Включає захисний кожух леза, що відповідає вимогам CE, для захисту оператора від стружки.
- Стандартно комплектується алмазним шліфувальним кругом діаметром 125 мм.
- Гумові ніжки, що використовуються для гасіння вібрацій машини, забезпечують безшумну роботу.
- У комплект з точилкою входять адаптери для різних типорозмірів пилок.
- Діаметр перехідника: 20, 22, 25 та 30 мм.
- Можливий нахил диска: +/- 20°
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Диск | 125 мм алмаз |
| Регульований шліфувальний диск | (+/- 20°) |
| Можливість встановлення ріжучого кута пили | (+ 85° - 30°) |
| Мін/макс. діаметр пили | 80 мм - 700 мм |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Вага | 23 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STILER |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 600 ₴


Відправка з 18 квітня 2026