Гранулятор для пелет Stiler
Гранулятор використовується для виробництва паливних пелет, кормів для тварин та інших пелет з біомаси.
Машина для м'якого матеріалу.
Особливості гранулятора:
- Гранулюючий матеріал має бути сухим. Максимальна вологість може становити 18%. Діаметр матеріалу не повинен перевищувати 3 мм.
- Машина оснащена ротаційною матрицею діаметром 6 мм, завдяки якій ми отримуємо гранули діаметром 6 мм. Притискні ролики, що обертаються, притискають матеріал і вдавлюють його в матрицю.
- Додаткова кришка на вході запобігає попаданню великих та небажаних предметів.
- Електродвигун потужністю 7,5 кВт, який живиться від напруги 400В, забезпечує оптимальну роботу гранулятора. Завдяки цьому вдається досягти продуктивності до 250 кг/година.
Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Діаметр гранул | 6 мм залежно від використовуваної матриці |
| Діаметр матриці | 230 мм |
| Продуктивність | до 250 кг/год залежно від матеріалу, що використовується |
| Двигун | 7,5 кВт, 400 В |
| Розміри (мм) | довжина 1200, ширина 420, висота 1060 |
| Вага | 230 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STILER |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 000 ₴





Відправка з 18 квітня 2026