Верстат деревообробний Holzmann (Німеччина)
Лобзиковий верстат Holzmann DKS 21PRO - це універсальний пристрій, який знадобиться будь-якому майстру, адже на ньому можна різати дерево, пластик, плексиглас та будівельні матеріали. Забезпечує прямолінійне та криволінійне розпилювання без дефектів. Завдяки своїм широким можливостям, невеликій вазі та компактності відмінно підійде для невеликої майстерні, середнього підприємства зі сфер, де є потреба у різанні різних матеріалів.
Працює від стандартної напруги 230 В та економний у використанні електроенергії, тому його можна підключити у будь-якому місці. Оснащений функцією автоматичного видування пилу та лампою для підсвічування. Відповідає всім європейським стандартам, що підтверджується сертифікатом CE.
Завдяки своїй універсальності, багатофункціональності та простоті використання, лобзикова пилаHolzmann DKS 21PRO може успішно застосовуватися як професійними фахівцями, так і майстрами-початківцями. Підходить для використання у багатьох областях, зокрема:
- Столярні майстерні
- Деревообробні цехи
- Підприємства з виготовлення меблів
- Спеціалізовані освітні заклади
та інші.
Дотримання рекомендацій виробника, зазначених в інструкції з використання, забезпечить тривалу службу та збереження технічних характеристик обладнання. Тому уважно ознайомтеся з усіма пунктами та експлуатуйте верстат правильно.
Це універсальне та практичне обладнання може застосовуватися практично скрізь, де є електромережа, а низка переваг робить цей верстат надзвичайно популярним серед майстрів різних профілів.
- Працює від стандартної напруги 230 В та економічно використовує електроенергію
- Дозволяє обробляти широкий спектр матеріалів (дерево, метал, пластик та інші)
- Точний різ без дефектів завдяки стійкому паралельному упору
- Плавне регулювання швидкості обертання від 500 до 1700 об/хв
- Функція автоматичного видування пилу та стружки.
- Можливість нахилу робочого столу на 45° для косого розпилу
- Лампа для підсвічування робочої зони.
Характеристика:
| Напруга | 400 В |
| Гарантія | 24 міс |
| Вага брутто | 126 кг |
| Вага нетто | 99 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 570х1270х550 мм |
| Потужність двигуна | 1100 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 2260x150 мм |
| Швидкість шліфувальної стрічки | 16 м/с |
| Тип верстата | Кромкошліфувальний |
| Розміри столу | 755x250 мм |
| Потужність двигуна S6 | 1500 Вт |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |
- Ціна: 16 090 ₴


