Трубогиб ручний Holzmann (Німеччина)
Особливості:
- високоякісні круглогибкові валки Ш32 мм гарантують тривалий термін служби;
- довга (320 мм) рукоятка управління забезпечує зручність використання;
- міцна основа з отворами для кріплення на робочому столі;
- налаштування радіуса згинання за допомогою зручного регулювального гвинта;
- 2 провідні колеса.
Характеристика:
| Вага брутто | 7 кг |
| Вага нетто | 6 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 200х360х210 мм |
| Максимальний діаметр круглого сталевого прутка | 6,5 мм (1/4") |
| Максимальний розмір дроту квадратного перерізу | 25x5 мм (3x1,6") |
| Робоче навантаження | 0,3 т |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 710 ₴


