Верстат по металу Cormak (Польща)
Сегментний листозгинальний верстат MAST W1.5X1220 - це стаціонарне обладнання, призначене для згинання заготовок з листового металу під різними кутами. Максимальна довжина оброблюваної заготовки становить 1220 мм, а максимальна товщина - 1,5 мм. Верстат виділяється своєю потужністю, надійністю конструкції, тривалим терміном служби та високою продуктивністю.
Листозгинальні верстати знаходять застосування у виробництві різних деталей практично у всіх галузях машинобудування.
Особливості:
- Простота та масивність конструкції;
- Економічність та ефективність використання;
- Регульоване підняття та опускання.
Підставка під листозгинальний верстат MAST W1.5X1220 — доступна як додаткова опція.
Характеристика:
| Габаритні розміри | 450х1580х680 мм |
| Макс. товщина плоского матеріалу | 1,5 мм |
| Робоча довжина | 1220 мм |
| Вага | 166/184 кг |
| Макс. ширина розкриття притискної балки | 40 мм |
| Кут | 0-135° |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026