Верстат по металу Mast (Китай)
Характеристики:
| Потужність двигуна | (V) 4 (H) 5.5 кВт |
| Розмір столу | 1600×360 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | (V) 60-1750 (H) 60-1800 об/хв |
| Вага | 2800 кг |
| Габаритні розміри | 2520×2100×2000 мм |
| Конус шпинделя | ISO50 7:24 (H, V) |
| Відстань від шпинделя до столу (вертикально) | 196-646 мм |
| Відстань від шпинделя до столу (горизонтально) | 20-470 мм |
| Переміщення по осі X/Y | 1300/320 мм |
| Т-подібний паз | 3-18-70 мм |
| Прискорена швидкість подачі по осі X/Y/Z | 30-750/20-500/15-375 мм/хв |
| Міткий момент | 10 Нм |
| Переміщення по осі Z | 450 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mast |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Відповідальна особа | Резніков Микита |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026