2х-позиційний іскробезпечний гідророзподільник PONAR типу 3IREH 2
Ponar – найбільший польський виробник гідравлічного обладнання. Компанія орієнтується на надання клієнтам повного комплексу послуг: від проектування, виробництва - до повного технічного обслуговування. Ponar піклується про повної задоволеності покупців, постійно вдосконалюючи якість продукції, орієнтується на розвиток і модернізацію.
Двопозиційні розподільники (диверторы) спрямованого управління проектуються як компоненти прямої дії для монтажу . Ці розподільники в основному використовуються у вибухонебезпечних зонах, особливо у гірничодобувній промисловості.
| Гідравлічна рідина | Мінеральне масло |
| Відносна вологість повітря | до 95% |
| Діапазон в'язкості | 2,8 до 380 мм 2 / с |
| Оптимальна робоча температура | від 40 - 55 С |
| Діапазон робочих температур | від -20 - 60С |
| Необхідна фільтрація | до 20 мм |
| Рекомендована фільтрація | до 10 мм |
| Максимально тиск | 32 МПа |
| Максимальний потік | 1,3 дм3/хв |
| Напруга живлення | 12 V |
| Струм живлення | 110 мА |
| Вага | 1,2 кг |
| Ступінь захисту | IP 54 |
Гідравлічні агрегати проходять контроль і мають відповідні сертифікати. Купити гідравлічні теплообмінник, маслостанцію, гідравлічний насос на самоскид, тягач та іншу спецтехніку можна у Києві. В наявності на складі.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості чи бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми вирішуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ponar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип | Гідророзподільник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Розподільники та клапани |
| Відповідальна особа | Лічманенко Т. |
- Ціна: від 5 424 ₴


