Ponar – найбільший польський виробник гідравлічного обладнання. Компанія орієнтується на надання клієнтам повного комплексу послуг: від проектування, виробництва - до повного технічного обслуговування. Ponar піклується про повної задоволеності покупців, постійно вдосконалюючи якість продукції, орієнтується на розвиток і модернізацію.
Пропорційні клапани скидання тиску / зменшення витрат використовуються для підтримки постійного тиску незалежно від напрямку потоку.Тиск налаштовується в гідравлічному струмі електромагніту. Електронний пристрій використовується для подачі клапана WZCPE 10.
Клапани можуть бути встановлені в гідравлічну систему в будь положення разом з підставкою.
Ущільнювальні кільця застосовуються для ущільнення з'єднання поверхонь.

Редукційні / запобіжні клапани складаються в основному з корпусу пілотного клапана WZEP 1, пропорційний електромагніт 2, регулюючі струменя 3 і сліпі 4.
Тиск, зменшене в порту А, діє через систему на нижній і верхній сторонах котушки 5 , пов'язаними з пропорційним електромагнітом.
Натискна сила 4 на струмінь 3 пропорційна міцності струму, що йде через електромагніт 2.
Якщо тиск в точці A, тобто тиск пілот-сигналу перевищує установку на пілотному клапані -відкривається клапан, і рідина стікає через Y в бак.
Відкриття пілотного клапана порушує стан рівноваги в основний котушці і причини
Автоматичне закріплення нового зазору дроселювання, так що тиск за ним не залежить від швидкості потоку.
Збільшення тиску настільки велике, що викликає закриття лінії P-A і підключення порту At, клапан для скидання тиску.
Таким чином, система захищена від надмірного тиску в порту А, при цьому тимчасове тиск утримується незалежно від напрямку потоку.
Технічні характеристики
| Робоче середовище | Мінеральне масло |
| Номінальна в'язкість | 37 мм2/ с при темп. 328 К (55 o C) |
| Діапазон в'язкості | від 2,8 до 380 мм2 / s |
| Робоча температура (в баку) | від 313 до 328 K |
| Діапазон температур рідини | від 243 до 343 К |
| Максимальний тиск перевантаження | 31,5 МПа |
| Необхідна фільтрація | 16 мкм |
| Рекомендована фільтрація | 10 мкм |
| Середня витрата керуючої рідини | 0,55 дм3/ Хв. |
| Потужність управління | 0 do 0,7 A |
| Опір електромагнітної котушки | 19,5 W при темп 283 До |
| Максимальний опір електромагнітної котушки | 28,8 W |
| Електронний регулятор | 2ORE10 - каталожна карта WK 495 771 |
Гідравлічні агрегати проходять контроль і мають відповідні сертифікати. Купити гідравлічні теплообмінник, маслостанцію, гідравлічний насос на самоскид, тягач та іншу спецтехніку можна у Києві. В наявності на складі.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості чи бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми вирішуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ponar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідроклапан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Розподільники та клапани |
| Відповідальна особа | Лічманенко Т. |
- Ціна: Ціну уточнюйте


