Запірні клапани тиску DAM Bieri
Характеристика:
- Nenngrösse NG 4
- Робочий тиск: до 500 бар
- Об'ємний витрата: до 40 л / хв
- Можливість регулювання тиску у всьому діапазоні тисків
- Зовнішні поверхні оцинковані (картридж)
Запірний клапан тиску DAM відноситься до серії 500+ і вбудований в блок клапана разом з зворотнім клапаном. Клапан використовується в двоконтурних системах, що складаються з низького тиску (LP) і насоса високого тиску (HP), які забезпечують одну й ту ж навантаження. Клапан використовується для залежного від тиску перемикання потоку насоса низького тиску в резервуар. Перед цим переключенням насоси LP і HP нагнітають насос споживачеві. Після перемикання насос низького тиску забезпечує низький рівень втрат в баку, а навантаження подається тільки насосом НР.
Структура:
- Тарілчастий клапан
- Direktgesteuert
- Клапан, вбудований блок
Технічні характеристики:
| Гідравлічна рідина | Мінеральне масло згідно DIN 51524 (інші матеріали за запитом) |
| Діапазон температур | Середній -20-120 ° C |
| Діапазон температури навколишнього середовища | -20 до 120 ° C |
| Діапазон в'язкості | Від 10 до 400 мм 2 / с |
| Nenngrösse | NG 4 |
| Максимальний робочий тиск | З'єднання HP 700 бар |
| Максимальний робочий тиск | З'єднання LP 150 бар |
| регулювання тиску | З'єднання LP від 25 до 150 бар |
| Максимальний об'ємний витрата | 40 л / хв |
| Чистота масла (рекомендація) | ISO / DIN 4406 Клас 21/19/16 |
| Staudruck (LP -> T) | 3 бар (при 25 л / хв і 32 мм 2 / с) |
| Вага | 0,28 кг (ввинчиваемый картридж) |
| Матеріали | Корпус картриджа: сталь з свободнорежущей різьбленням Конус: загартована сталь Блок клапанів: нержавіюча сталь Опорні кільця: PTFE |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості чи бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми вирішуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Розподільники та клапани |
- Ціна: Ціну уточнюйте






