Шестеренні насоси TM3-13B-F1V4 (АНАЛОГ 310.12) Jihostroj
Опис
Шестеренні насоси серії Т3 завдяки своїй конструкції мають високі технічні характеристики, малі габаритні розміри і невелику вагу. Застосовуються в мобільній техніці, гідравлічних системах управління екскаваторів - навантажувачів, системах охолодження ДВЗ, комунально-дорожніх машин, вакуумних, пожежних та інших.
Аналоги:
- 310.12.05.05
- 310.12.06.05
- МГ3.12/32.5.В
- МГ3-12/32.6.В
Характеристика
- Номінальний об'єм - 12 см3
- Номінальні оберти - 1500
- Мінімальні оберти - 500
- Максимальні оберти - 3600
- Максимальний постійний тиск - 250 бар
- Максимальна короткочасний тиск - 270 бар
- Максимальне піковий тиск - 290 бар
- Маса - 2,95 кг
Приклади застосування
| Завод виготовлювач | Техніка |
| ВАТ "ТВЭКС", Твер р. | Екскаватор ЕК-14, ЕК-18, ЄК-18-45-20, ЕТ-14, ЕТ-16, ЕТ-18, ЕТ-20 |
| Комунальна машина УКМ | |
| ЗАТ "ЕКСМАШ", Твер р. | Екскаватор EW-130W |
| ВАТ "Ковровский екскаваторний завод", Килимів р. | Екскаватор ЕО-4225 і його модифікації (на вентилятор) |
| ВАТ "ВЭКС", Воронеж р. | Екскаватор ЕО-5124, ЕО-5126, ЕО-5225-10, ВЭКС 30 L |
| ВАТ "НПК " Уралвагонзавод", р. Нижній Тагіл | Навантажувач ПУМ-600 |
| ВАТ "Екскаваторний завод "Ковровец", Килимів р. | Навантажувач на базі екскаватора з грейфером ЕО-4225-06 (підйомна кабіна) |
| ВАТ "Кургандормаш", р. Курган | Комбіновані машини МД-132, МД-432, МД-433 та їх модифікації |
| Машина комунальна КО-8 | |
| Машина підмітально-прибиральна КО-318 | |
| ЗАТ "Інман", р. Ишинбай | Гідроманіпулятори ЇМ-50, ЇМ-20 і їх модифікації |
| ТОВ "Велмаш-С", р. Великі Луки | Кран-маніпулятор КМУ-31 |
| ФГУП "ПО Zlatoust машинобудівний завод", Златоуст р. | Крано-манипуляторная установка Синегорец-25 та її модифікації |
| ВАТ "Ковровец", Килимів р. | Валочно-пакетирующая машина МЛ-119А |
| ТОВ "Експериментальний завод", Реж р. | Баровая каменерізна машина "Вікторія" |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TM3-13B-F1V4 |
| Стан | Нове |
| Тип обладнання | Гідравлічні насоси |
| Відповідальна особа | Миротворець Дарія |
- Ціна: Ціну уточнюйте



